SA Yazılım Muhasebe Programı Perakende Satış Yazılımı Servis Takip Programı

Anasayfa > SA Yazılım Muhasebe Programı Perakende Satış Yazılımı Servis Takip Programı

Misyonumuz

SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Program arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar.


Vizyonumuz

Pratik kullanışlı her daim güncel fonksiyonel yazılım çözümleri ile işletmeler içerisindeki kayıt takip sürecinizi kolaylaştırmak.10 Yıldır Sektördeki Tecrübemiz & Özverili Ekibimizle Hizmet Etmekten Onur Duyarız.


Kafanıza Takılan Her Noktada Teknik Destek

Lisanslama işlemlerinizin ardından tarafınıza üç aylık ücretsiz teknik destek paketi tanımlanmaktadır.Kafanıza takılan her durumda donanımlı müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip her türlü sorunuzu yönlendirebilirsiniz.Gerekli durumlarda uzak masaüstü bağlantıları sayesinde sorunlarınızı anlık olarak çözümlerler.

Güncelleme Önerileriniz Bizim için Önemli

SA Yazılım versiyon güncellemeleri yaparken kullanıcı talep & isteklerini göz önüne alır.Toplanan talepler neticesinde güncellenen sistem kullanıcılara teslim edilir.Ayrıca Lisanlama işlemi sonrası tarafınıza bir yıllık ücretsiz güncelleme paketi tanımlanır.Her türlü talep & düşünceniz Ar-Ge birimimiz için önem arz eder.

Demo Kurulumu & Sistem Tanıtımı

Program arayış süreciniz de tam destek yanınızdayız.Sistemimizi tanımaya çalışırken demo kurulum esnasında sizlere yardımcı olup program tanıtım hizmeti sağlamaktayız.Bu süreçte merak ettiğiniz tüm sorularınız alanında uzman yazılım danışmanlarımız tarafından cevaplanır.